Paslaugų
vertinimas

Mums svarbiausia

Jūsų sveikata

Medicininės reabilitacijos (vaikų ir suaugusiųjų)

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius akredituotas teikti pirmo reabilitacijos etapo (stacionare gydomiems ligoniams ir ambulatoriniams ligoniams) bei ambulatorinės reabilitacijos paslaugas pacientams, sergantiems nervų sistemos bei judamojo-atramos aparato pažeidimams suaugusiems ir vaikams. Ambulatorinę reabilitaciją lankantiems pacientams (pagal indikacijas) taikomos fizioterapijos, kineziterapijos, ergoterapijos, masažo procedūros.

Pacientai gydytojo reabilitologo konsultacijai atvyksta su šeimos gydytojo siuntimu. Gydytojas reabilitologas paskiria procedūras ir kontroliuoja gydymą. Pacientams, kurie negali gauti iš PSDF biudžeto apmokamų reabilitacijos paslaugų, gali būti suteiktos mokamos reabilitacijos paslaugos. Taip pat, pacientui pageidaujant,  teikiamos ir papildomos mokamos reabilitacijos procedūros pagal įstaigoje patvirtintą paslaugų kainyną.

Reabilitacinės procedūros dažnai skiriamos kituose ligoninės skyriose besigydantiems ligoniams. Tai pagreitina jų sveikimą ir grįžimą į įprastinį gyvenimą.

Skyriaus vedėja gydytoja reabilitologė Eglė Bucevičiūtė

Slaugos administratorė Ieva Koklevičienė